Aby mohlo přípravek Mech-stop dobře účinkovat je potřeba dodržet námi doporučený postup, který je ozkoušený a prověřený. Proto jsme se rozhodli sepsat krátký popis nejdůležitějších doporučení, které Vám velmi dopomohou k dokonalému výsledku při čištění. 

Jak nejlépe aplikovat přípravek Mech-stop

Čistící přípravek Mech-stop lze použít na různé druhy povrchů, jako jsou terasy, chodníky, dlaždice a stěny, které jsou pokryty mechovým porostem. Zde jsou 4 tipy, jak ho použít.

 

4 tipy jak použít přípravek Mech-stop

1) SUCHÝ MECH

Aby mohl mech nasát dostatečné množství přípravku, musí být řádně vyschlý. Pokud tedy zjistíte, že je mech vlhký nebo mokrý s čištěním ještě počkejte.

2) POUŽITÍ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ

Je potřeba dodržovat uvedené množství přípravku a mech nasytit takovým množstvím, aby se prostředek dostal až ke kořenům. Rozdíl ve spotřebě nastane, pokud budete mít na povrchu sem tam nějaký mech a nebo už jsou vytvořeny velké “kopce” mechu.

3) KONCENTRACE VÝROBKU

Pokud je povrch mechem silně porostlý, použijte přípravek neředěný. Pokud by jste ho naředili, může se stát, že budete muset postup opakovat.

4) VENKOVNÍ TEPLOTA ČIŠTĚNÍ

Obzvláště v letních dnech, kdy se teploty pohybují okolo 30°C a slunce svítí na povrch přímo, je lepší s čištěním počkat. Pokud by jste se totiž pustili do čištění při těchto podmínkách, produkt by se začal vypařovat, ještě než by pronikl do samotného mechu a nedosáhnete tak optimálních výsledků. 

Mech-stop

 • Mech-stop, 25l

  3999  (vč. DPH)

  Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách. 25l ošetříte plochu až 500 m2.

   

 • Mech-stop, 5l

  945  (vč. DPH)

  Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách. 5l ošetříte plochu až 125 m2

Pokud si nejste jistí jak na to, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných prostředků z naší řady produktů Smartseal. Dokážeme navrhnout řešení pro váš konkrétní případ.

Okomentujte náš článek