Období zimy ztěžuje práci venku na zahradě nebo kolem domu. Nyní je čas věnovat se úklidu vnitřních prostor, na které v období hezkého počasí venku není tolik času. S ohledem na tuto skutečnost jsme rozšířili naši nabídku na výrobky pro interiéry. Těšíme se, že vám naše novinky pomohou usnadnit úklid uvnitř.

Přípravky pro čištění a impregnaci v interiéru

Objevte naši nabídku nejen s čistícími prostředky, ale také s impregnačními nátěry, které vám pomohou chránit kámen, beton a keramickou dlažbu. Tyto výrobky také obnoví původní barvy vašich povrchů.

Pokud nevíte, jaké výrobky zvolit pro vaši domácnost, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme, jaký druh čistícího prostředku nebo impregnačního nátěru je pro váš interiér nebo exteriér nejvhodnější. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň účinné v boji proti nečistotám a povětrnostním vlivům. Nechte svůj domov vypadat jako nový a chrání ho před vnějšími faktory, které mohou poškozovat jeho povrchy.

Čistící prostředky

 1. Čistič keramické dlažby
  • Čistič, který rychle odstraňuje nečistoty, špínu, řasy a ptačí trus. Lze ho použít na všechny druhy keramických a porcelánových dlaždic, zejména na terase. Používá se jako čistič v domácnostech, koupelnách, kuchyních a chodbách. Lze ho aplikovat na jakýkoli druh povrchu a působí také jako dezinfekce.
 2. Čistič spár
  • Smartseal Čistič na spáry je široce používaný na špinavé a znečištěné spáry na podlahových dlaždicích. Může být také použit na obklady stěn a pracovní desky, kde je obtížné odstranit nečistoty ze spáry.

Impregnační přípravky

 1. Impregnace na spáry – bezbarvá
  • Impregnace na spáry Smartseal je bezrozpouštědlový ochranný prostředek pro spáry na keramických dlaždicích na stěnách i podlahách. Chrání spáry proti nečistotám a plísním v koupelnách a kuchyních. Lze ji použít i ve sprchových koutech a funguje jako účinná ochrana ve spojení s dalšími impregnacemi a čističi Smartseal.
 2. Impregnace keramické dlažby
  • Výrobek je vhodný pro keramické a porcelánové dlaždice. Impregnační nátěr pomáhá předcházet znečištění a skvrnám na povrchu dlažby, zvýrazňuje barvu povrchu a zanechává jemný mokrý vzhled po zaschnutí. Lze jej použít jak uvnitř, tak venku. Produkt se nedoporučuje používat na vysoce leštěné povrchy a poskytuje dlouholetou ochranu.
 3. Akrylátová impregnace na kámen
  • Impregnace na kámen na bázi rozpouštědel Smartseal poskytuje vynikající ochranu před olejovými a vodními skvrnami na většině typů přírodního kamene. Díky pokročilému složení lze ji nanášet štětcem nebo válečkem na vlhký kámen. Impregnace proniká hluboko do kamenných povrchů a nabízí výrazně lepší odolnost proti skvrnám od oleje, mastnoty, vody a dalších nečistot. Je vhodná pro pracovní desky a dlažby a nabízí životnost až 20 let.

 1.  

Okomentujte náš článek