Podzim už je v plném proudu, a tak se venkovní práce pomalu přesouvají do interiéru. Spousta z nás nechává tyto činnosti právě na období, kdy už je venku sychravo a teploty klesají k nule. Na co se zaměřit při podzimním úklidu a jak vám při tom pomohou produkty Smartseal?

Vlhkost ve sklepě

Vlhké zdi ve sklepě jsou častým problémem. Pokud sháníte přípravek, který by vás zbavil vlhkosti na cihlách, ale zároveň jim umožnil dýchat, můžete vyzkoušet Impregnaci na cihly a zdivo. Nátěr nemění barvu cihly, chrání ji proti mechům, lišejníkům a 5 l balení vystačí na plochu okolo 25 m2.

Znečištěné spáry

Obklady, nebo dlažba u vás v kuchyni či v koupelně možná vypadají stále jako nové. Na čem se ale zub času nemilosrdně podepisuje, je vzhled spár mezi kachličkami. Čistič na spáry je přímo vyvinut pro čištění spár v interiéru a můžete ho využít na spáry na podlahách či stěnách. Poradí si šetrně a efektivně zejména se skvrnami z vodního kamene, s plísněmi, černými tečkami a dalšími nečistotami.

Obnovit vzhled spár je možné i nanesením speciálního nátěru do stávajících spár. Produktová řada pro renovaci vzhledu obkladových a dlažebních spár, které prodáváme pod značkou SmartSeal, se od mnohých podobných výrobků liší tím, že s jejich pomocí spáry nejen obarvíte, ale i utěsníte.

Jak se zbavit plísně v koupelně?

Nachází-li se plíseň na plastových či smaltovaných površích (například kolem oken a na parapetech), případně ve sprchových koutech, doporučujeme Odstraňovač plísní SmartSeal. Přípravek je schopen odstranit i silnou plíseň velmi efektivně. Ovšem je potřeba, nechat ho působit delší dobu, a to obzvlášť pokud se jedná o zmíněné silikonové povrchy.

Kamenné obklady a dlažby v interiéru

Pro vyčištění obkladů a dlažeb poslouží Čistič obkladů a dlažby Smartseal. Jeho výhoda je v tom, že ho lze použít na mnoho různých typů povrchů jako je keramika, porcelán, břidlice, žula nebo jiné přírodní kameny. Včetně výše zmiňovaného mramoru, jelikož neobsahuje žádné kyseliny. Další výhodou je to, že je speciálně vyvinut pro použití před nanesením impregnačního nátěru Impregnace na kámen – interiér. Tuto impregnaci na vodní bázi můžete taktéž použít na většinu druhů přírodního kamene.

Pokud si nejste jistí jak na to, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných prostředků z naší řady produktů Smartseal. Dokážeme navrhnout řešení pro váš konkrétní případ.

Okomentujte náš článek