Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Xtreme – čistič chodníků a teras

Xtreme – čistič chodníků a teras

od 64  (vč. DPH)

Odstraní z dlažby mech, černé skvrny a další nečistoty už za 60 minut.

Vyčistit
Loading...

Efektivní čistič chodníků a teras

Nevíte si rady, jak vyčistit dlažbu? Pomocí přípravku Xtreme odstraníte z dlažby mech, černé skvrny a další nečistoty.

* Nedoporučuje se používat na asfalt *

Xtreme – čistič chodníků a teras je rychlý a vysoce účinný čisticí přípravek na terasy. Xtreme nabízí jednoduchý způsob, jak udržet terasu v čistotě, abyste na mytí nemuseli použít vysokotlakový čistič. Přípravek Xtreme nařeďte 1: 1 a aplikujte na mokrý povrch zaléváním zahradní konvicí nebo postřikovačem. Je důležité, aby terasa zůstala mokrá po dobu 60 minut. Poté plochu omyjte. V oblastech, kde je znečištění extrémní opakujte tento postup znovu.

Xtreme – čistič chodníků a teras je čisticí prostředek, který obsahuje biocidní látky a tím zpomaluje budoucí růst nečistot.

Oblasti použití

  • Černé skvrny
  • Řasy a lišejníky
  • Mechy
  • Povrchová špína

5 litrů výrobku vyčistí přibližně 40 m² kamene, přírodního kamene nebo zámkové dlažby. Vždy používejte vhodné ochranné oblečení a pomůcky. Více technických informací naleznete níže.

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorek nařeďte 1:1, takto vzniklým roztokem vyčistíte plochu maximálně o rozloze 0,16m2 (0,4m x 0,4m). Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte vyčistit příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec nebo ruční postřikovač.

Aplikace

Ujistěte se, že terasa je před nanesením přípravku zametená a nezůstaly na ní žádné volné kusy nečistot. Poté povrch postříkejte vodou. Zřeďte produkt v poměru 1: 1 a aplikujte jej zaléváním pomocí zahradní konve nebo postřikovače. Nechte působit 60 minut.

Je důležité, aby terasa zůstala vlhká po dobu 60 minut, protože produkt se v suchém prostředí neaktivuje. Většina hluboce zakořeněných organických látek a nečistot bude odstraněna po jedné aplikaci, někdy může být zapotřebí postup opakovat, aby došlo k odstranění všech černých a bílých skvrn.

Zdraví a bezpečnost

Výrobek Xtreme – čistič teras obsahuje chlor jako aktivní složku a může zbarvit oblečení. Dbejte tedy na to, aby během aplikace nedošlo ke kontaktu s oblečením. Toxický pro vodní organismy, vždy používejte ochranné rukavice a brýle. Přípravek může způsobit poleptání kůže. Vyhýbejte se kontaktu s očima a udržujte mimo dosah dětí.

Bezpečnostní list

1 recenze Xtreme – čistič chodníků a teras

  1. Martin Plachý

    Mám s tímto čističem skvělou zkušenost, stačí opravdu jen namočit dlažbu, nanést čistič, nechat působit a pak smýt. Výsledek je ohromující, skvrny a řasy, na které jsem doposud musel používat wapku, jak byly odolné na běžné čističe, se tímto postupem úplně ztratily. Navíc narozdíl od wapkování, při kterém je zastříkané a zašpiněné celé okolí včetně mě a dlažba pod vysokým tlakem vody trpí, je Xtreme čistič šetrný k podkladu a nevznikají kolaterální škody na okolních předmětech. Za mě velká spokojenost.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…