Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Mech-stop

od 64  (vč. DPH)

Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách.

Vyčistit
Loading...

Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách.

Vlastnosti a výhody

 • Není potřeba drhnout kartáčem ani použít vysokotlaký čistič
 • 5 litry výrobku vyčistíte až 100–125 m²
 • Není nebezpečný
 • Aplikujte pomocí zahradní konvice nebo postřikovačem
 • Není potřeba oplachovat

Mech-stop je čistič, který rychle odstraní mech, řasy, houby a další typy organického růstu. Je vhodný k použití na zámkovou dlažbu, beton, asfalt, podlahu nebo střechu.

Není potřeba drhnout střechu kartáčem nebo použít vysokotlaký čistič, a tak se sníží riziko poškození střešních tašek. Pokud je vaše střecha již vyčištěná, můžete aplikovat Mech-stop jako prevenci proti růstu mechu a řas.

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorek nařeďte 1:5, takto vzniklým roztokem vyčistíte plochu maximálně o rozloze 1 m2 . Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte vyčistit příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec nebo ruční postřikovač.

Abyste dosáhli nejlepších výsledků, doporučujeme zředit Mech-stop v poměru 1:5, kdy smícháte 1 díl přípravku a 5 dílů vody.

5 litry přípravku vyčistíte cca 100 m2 do 125 m2 plochy. K aplikaci doporučujeme použít zahradní konev nebo postřikovač.

Mech-stop je vyroben z biologicky odbouratelných složek a neobsahuje žádné bělící nebo kyselinové látky. Jakmile přípravek zaschne není zdraví nebezpečný

Bezpečnostní list

2 recenze Mech-stop

 1. Klegová Martina (ověřený vlastník)

  Výborně zafungoval

 2. Honza (ověřený vlastník)

  Použil jsem tento přípravek na odstranění mechu z příjezdové cesty a podařilo se ho odstranit během několika dní. Světle zelený mech zmizel sám a větší nánosy mechu odumřely. Ty jsem pak zametl koštětem. Jen si dávejte pozor na ředění produktu. Pokud ho zředíte příliš, mech se nepodaří odstranit úplně.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…