Skvrny od rzi na zámkové dlažbě od zahradního nábytku, rezavé fleky na zdi způsobené deštěm nebo skvrny v interiéru kvůli netěsnícímu topení, to vše nás často trápí. Ve Smartseal pro vás máme novinku, která je určena přímo na tuto problematiku.

Konec rezavých skvrn

A jaká je to novinka? Účinný přípravek, který lze použít v exteriéru na terasy, příjezdové cesty a zdi, ale taktéž v případě potřeby i v interiéru. Jedná se o nový produkt Smartseal Odstraňovač rzi. Použít ho můžete na všech typech přírodních kamenů, betonových površích, zámkové dlažbě a v interiéru.

ODSTRAŇOVAČ RZI

Účinný odstraňovač rzi, který působí okamžitě. Rychle neutralizuje a odstraňuje skvrny od rzi ze všech typů přírodního kamene, betonu a zámkové dlažby.

Jak přípravek funguje?

Přípravek začne působit ihned po aplikaci, protože začne napadat a neutralizovat veškeré přítomné skvrny od rzi. Během několika minut vytvoří výkonné chemické složení v místech, kde byly skvrny od rzi, fialově zbarvenou reakci. Hned tedy můžete vidět, jak odstraňovač funguje. Složení je bez kyselin, PH neutrální a prostředek nepoškodí žádný z povrchů, pro který je určen. A jak na to? Jednoduše nanesete štětcem a následně opláchněte vodou.

Pokud si nejste jistí jak na to, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných prostředků z naší řady produktů Smartseal. Dokážeme navrhnout řešení pro váš konkrétní případ.

IMPREGNACE A ČIŠTĚNÍ ZÁMKOVÉ DLAŽBY

Potřebuje vaše zámková dlažba oživit? Díky našim čisticím a impregnačním nátěrům ji můžete dát vzhled nové dlažby. Vyberte si z naší nabídky produktů SmartSeal.
Přejít do kategorie e-shopu

Okomentujte náš článek