Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Máte problémy s rzí? Nový produkt váš problém vyřeší – Odstraňovač rzi

Máte problémy s rzí? Nový produkt váš problém vyřeší – Odstraňovač rzi

Skvrny od rzi na zámkové dlažbě od zahradního nábytku, rezavé fleky na zdi způsobené deštěm nebo skvrny v interiéru kvůli netěsnícímu topení, to vše nás často trápí. Ve Smartseal pro vás máme novinku, která je určena přímo na tuto problematiku.

Konec rezavých skvrn

A jaká je to novinka? Účinný přípravek, který lze použít v exteriéru na terasy, příjezdové cesty a zdi, ale taktéž v případě potřeby i v interiéru. Jedná se o nový produkt Smartseal Odstraňovač rzi. Použít ho můžete na všech typech přírodních kamenů, betonových površích, zámkové dlažbě a v interiéru.

Jak přípravek funguje?

Přípravek začne působit ihned po aplikaci, protože začne napadat a neutralizovat veškeré přítomné skvrny od rzi. Během několika minut vytvoří výkonné chemické složení v místech, kde byly skvrny od rzi, fialově zbarvenou reakci. Hned tedy můžete vidět, jak odstraňovač funguje. Složení je bez kyselin, PH neutrální a prostředek nepoškodí žádný z povrchů, pro který je určen. A jak na to? Jednoduše nanesete štětcem a následně opláchněte vodou.

Pokud si nejste jistí jak na to, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných prostředků z naší řady produktů Smartseal. Dokážeme navrhnout řešení pro váš konkrétní případ.

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte článek na sociálních sítích

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x