Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Xtreme – čistič střech

Xtreme – čistič střech

od 64  (vč. DPH)

Xtreme je rychlý a vysoce účinný čisticí prostředek, který umožňuje čištění střechy bez tlakového umývání. Účinně odstraňuje mechy a lišejníky.

Vyčistit
Loading...

Přípravek Xtreme-čistič střech

Xtreme je rychlý a vysoce účinný čisticí prostředek, který umožňuje čištění střechy bez intenzivního umývání. Rychle odstraní všechny formy organického růstu z jakéhokoliv druhu střešních tašek včetně jílů, aniž by hrozilo poškození střechy. Nejlepších výsledků dosáhnete zředěním produktu 1: 1. Pak jej naneste na mokrou plochu zahradní konvicí nebo postřikovačem. Udržujte střešní tašky mokré po dobu 60 minut a pak lehce umyjte hadicí s čistou vodou. V místech, kde je kontaminace nečistot vyšší, ponechte výrobek působit delší dobu nebo postup opakujte.

Výrobek Xtreme – čistič střech kombinuje 4 účinné čisticí přísady a biocid, které brání dalšímu růstu mechů a řas.

Pomáhá odstranit

  • Černé a bílé skvrny
  • Řasy a lišejníky
  • Mechy
  • Povrchovou špínu

5 litrů výrobku vyčistí a ošetří přibližně 40 m² střechy. Při práci používejte vhodné ochranné oblečení a pomůcky.

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorek nařeďte 1:1, takto vzniklým roztokem vyčistíte plochu maximálně o rozloze 0,16m2 (0,4m x 0,4m). Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte vyčistit příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec nebo ruční postřikovač.

Aplikace

Odstraňte veškeré volné nečistoty nebo velké kusy mechu a namočte střechu vodou. Zřeďte produkt v poměru 1: 1. Šetrně aplikujte na střechu pomocí zahradní konvice nebo vzduchového postřikovače. Nechte působit asi 60 minut a pak omyjte čistou vodou.

Je důležité, aby střecha zůstala vlhká po dobu 60 minut, protože produkt se v suchém prostředí neaktivuje. Většina hluboce zakořeněných organických látek a nečistot bude odstraněna po jedné aplikaci, někdy může být zapotřebí postup opakovat.

Zdraví a bezpečnost

Výrobek Xtreme obsahuje chlor jako aktivní složku a může zbarvit oblečení. Dbejte tedy na to, aby během aplikace nedošlo ke kontaktu s oblečením. Toxický pro vodní organismy, vždy používejte ochranné rukavice a brýle. Přípravek může způsobit poleptání kůže. Vyhýbejte se kontaktu s očima a udržujte mimo dosah dětí.

Bezpečnostní list

1 recenze Xtreme – čistič střech

  1. Lenka D.

    Díky za rady za vstřícný přístup a odbornou poradu. Střecha vypadá skoro jako nová.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…