Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Xtreme – čistič na dlažbu

Xtreme – čistič na dlažbu

od 64  (vč. DPH)

Odstraní z dlažby mech, černé skvrny a další nečistoty už za 60 minut.

Vyčistit
Loading...

Přípravek Xtreme – čistič na dlažbu ze zámkové dlažby nebo betonu.

* NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT NA ASFALT

Xtreme je rychlý a vysoce účinný čisticí prostředek, který nabízí snadný způsob, jak udržet zámkovou dlažbu nebo jakoukoli jinou příjezdovou plochu čistou bez intenzivního umývání. Nařeďte 1(Xtreme):1 (voda) a aplikujte na mokrý povrch zaléváním zahradní konvicí nebo postřikovačem. Přípravek nechte na povrchu působit po dobu 60 minut. Poté opláchněte čistou vodou. Pokud je plocha více znečištěná nechte Xtreme působit delší dobu nebo opakujte postup znovu.

Xtreme – čistič příjezdových cest obsahuje 4 účinné složky, které vyčistí a potlačí další růst a šíření:

  • Černých skvrn
  • Řas a lišejníků
  • Mechu
  • Povrchovou špínu

5 litrů výrobku vyčistí a ošetří přibližně 40 m² zámkové dlažby, 25 litrů pokryje 200 m². Při práci používejte vhodné ochranné oblečení a pomůcky.

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorek nařeďte 1:1, takto vzniklým roztokem vyčistíte plochu maximálně o rozloze 0,16m2 (0,4m x 0,4m). Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte vyčistit příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec nebo ruční postřikovač.

Bezpečnostní list

1 recenze Xtreme – čistič na dlažbu

  1. Karel Vadama (ověřený vlastník)

    Přípravek jsem použil poprvé na vyčištění dlažby na příjezdové cestě. Dlažba byla pokryta černými tečkami, mechem a ještě něčím dalším. Po skončení jsem byl velmi spokojen, jak je dlažba vyčištěná.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *