Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Prostředek pro opravu impregnačních nátěrů

Prostředek pro opravu impregnačních nátěrů

od 1271  (vč. DPH)

Vyčistit
Loading...

Prostředek na opravu impregnačních nátěrů, který vás zbaví bílých skvrn na povrchu.

Pokud jsou impregnační nátěry (na bázi rozpouštědel) pro ražený beton nebo zámkovou dlažbu aplikovány v podmínkách, kdy je povrch vlhký, může to vést k problémům. To se může stát především tehdy, když nenecháte dlažbu řádně vyschnout po čištění a impregnační nátěr aplikujete příliš brzy. Pokud byl povrch při aplikaci nátěru vlhký, mohou se časem objevit bílé skvrny, které jsou nejčastějším problémem.

Při těchto problémech Smartseal nabízí produkt, který je určen pro opravu impregnačních nátěrů. Tímto prostředkem můžete snadno opravit povrchovou bělost nebo odlupování nátěru.

Přibližná spotřeba: 3 – 4 m² na  1 litr

Aplikace

Prostředek pro opravu impregnačních nátěrů je produkt určený k opravě nesprávně aplikovaného impregnačního laku, který v průběhu schnutí po impregnaci reagoval s vlhkostí. U raženého betonu by se měla tekutina volně aplikovat na postižené místo, nechat několik minut v klidu a poté zapracovat do povrchu štětcem. Tím dojde k „změknutí“ impregnačního nátěru a jeho opětovnému spojení s betonem.

Pro odstranění povrchové bělosti z raženého betonu nebo zámkové dlažby opakujte výše uvedené pokyny, ale při zámkové dlažbě dbejte na to, abyste při práci s kapalinou nenarušili písek ve spárách.

Zdraví a bezpečnost

Hořlavá kapalina. Nekuřte. Aplikační oblasti udržujte dobře větrané. Při aplikaci používejte respirační masku, rukavice a ochranné brýle. Skladujte na chladném místě. Bod vzplanutí 42 ° C . Další informace naleznete v bezpečnostním listu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Prostředek pro opravu impregnačních nátěrů”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *