Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920

Mech-stop

61 2662  (vč. DPH)

Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách.

Zrušit výběr
Loading...

Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách.

Vlastnosti a výhody

  • Není potřeba drhnout kartáčem ani použít vysokotlaký čistič
  • 5 litry výrobku vyčistíte až 100–125 m²
  • Není nebezpečný
  • Aplikujte pomocí zahradní konvice nebo postřikovačem

Mech-stop je biocid, který rychle odstraní mech, řasy, houby a další typy organického růstu. Je vhodný k použití na zámkovou dlažbu, beton, asfalt, podlahu nebo střechu.

Není potřeba drhnout střechu kartáčem nebo použít vysokotlaký čistič, a tak se sníží riziko poškození střešních tašek. Pokud je vaše střecha již vyčištěná, můžete aplikovat Mech-stop jako prevenci proti růstu mechu a řas.

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorek nařeďte 1:5, takto vzniklým roztokem vyčistíte plochu maximálně o rozloze 1 m2 . Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte vyčistit příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec nebo ruční postřikovač.

Abyste dosáhli nejlepších výsledků, doporučujeme zředit Mech-stop v poměru 1:5, kdy smícháte 1 díl přípravku a 5 dílů vody.

5 litry přípravku vyčistíte cca 100 m2 do 125 m2 plochy. K aplikaci doporučujeme použít zahradní konev nebo postřikovač.

Mech-stop je vyroben z biologicky odbouratelných složek a neobsahuje žádné bělící nebo kyselinové látky. Jakmile přípravek zaschne není zdraví nebezpečný

2 recenze Mech-stop

  1. Klegová Martina (ověřený vlastník)

    Výborně zafungoval

  2. Honza (ověřený vlastník)

    Použil jsem tento přípravek na odstranění mechu z příjezdové cesty a podařilo se ho odstranit během několika dní. Světle zelený mech zmizel sám a větší nánosy mechu odumřely. Ty jsem pak zametl koštětem. Jen si dávejte pozor na ředění produktu. Pokud ho zředíte příliš, mech se nepodaří odstranit úplně.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…