Mech-stop

61 2662  (vč. DPH)

Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách.

Zrušit výběr
Loading...

Přípravek Mech-stop, účinný likvidátor mechu na příjezdových cestách, terasách nebo střechách.

Vlastnosti a výhody

  • Není potřeba drhnout kartáčem ani použít vysokotlaký čistič
  • 5 litry výrobku vyčistíte až 100–125 m²
  • Není nebezpečný
  • Aplikujte pomocí zahradní konvice nebo postřikovačem

Mech-stop je biocid, který rychle odstraní mech, řasy, houby a další typy organického růstu. Je vhodný k použití na zámkovou dlažbu, beton, asfalt, podlahu nebo střechu.

Není potřeba drhnout střechu kartáčem nebo použít vysokotlaký čistič, a tak se sníží riziko poškození střešních tašek. Pokud je vaše střecha již vyčištěná, můžete aplikovat Mech-stop jako prevenci proti růstu mechu a řas.

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorek nařeďte 1:5, takto vzniklým roztokem vyčistíte plochu maximálně o rozloze 1 m2 . Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte vyčistit příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec nebo ruční postřikovač.

Abyste dosáhli nejlepších výsledků, doporučujeme zředit Mech-stop v poměru 1:5, kdy smícháte 1 díl přípravku a 5 dílů vody.

5 litry přípravku vyčistíte cca 100 m2 do 125 m2 plochy. K aplikaci doporučujeme použít zahradní konev nebo postřikovač.

Mech-stop je vyroben z biologicky odbouratelných složek a neobsahuje žádné bělící nebo kyselinové látky. Jakmile přípravek zaschne není zdraví nebezpečný

1 recenze Mech-stop

  1. Klegová Martina (ověřený vlastník)

    Výborně zafungoval

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…