Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Impregnace na zámkovou dlažbu (lesklá)

Impregnace na zámkovou dlažbu (lesklá)

od 127  (vč. DPH)

Impregnančí nátěr vytvoří mírný lesk na zámkové dlažbě a oživý zašlé barvy. Zabraňuje růstu plevele a mechu, zárověň chrání před olejovými skvrnami.

Vyčistit
Loading...

Impregnační nátěr, který vytváří mírný lesk na plochách ze zámkové dlažby

Smartseal Impregnační nátěr na zámkovou dlažbu (lesklý) byl vyvinut pro zvýraznění barevnosti, zlepšení estetického vzhledu nové nebo staré zámkové dlažby a pro prodloužení životnosti, zvyšuje její celkovou ochranu.

*NESMÍ BÝT POUŽÍVÁN NA CIHELNOU DLAŽBU nebo ZDIVO*

 • Vysoká viskozita produktu pro lesklý efekt na zámkové dlažbě
 • Snadná aplikace s postřikovačem nebo válečkem
 • Odolává působení oleje a pronikání kyselin
 • Zabraňuje růstu plevelů a mechů
 • Materiál certifikovaný BS5750 / ISO9000
 • Vhodné pro většinu zámkových a betonových dlažeb
 • Průměrná spotřeba 3,5m2 na 1 litr přípravku
 • Netvoří puchýře a neodlupuje se, vytvrzuje a impregnuje betonové plochy natrvalo
 • Před aplikací se ujistěte, že povrchová teplota je mezi 12–25 ° C
 • Pevný, trvanlivý a odolný
 • Chrání před ztrátou barvy UV zářením a vlivem počasí

Doporučená spotřeba

 • První vrstva: 2,0 m2 na litr = 0,5l/m2
 • Druhý nátěr: 3,5 m2 na litr = 0,28l/m2
 • Při dvou nátěrech spotřebujete 0,78l/m2

Spotřeba u vzorku (100ml): Vzorkem ošetříte plochu maximálně o rozloze 0,04m2 (0,2m x 0,2m). Jedná se o vzorek a je potřeba k tomu také tak přistupovat. Nechtějte naipregnovat příliš velkou plochu, protože se může stát, že výrobek pak nebude správně fungovat. K aplikaci používejte štětec.

Aplikace

Impregnační nátěr lze aplikovat pomocí postřikovače nebo válečku s vydatností 2 m2 na litr 1. vrstvou a 3,5 m2 na litr 2. nátěrem. Pro úplné utěsnění e;rovacího písku je zapotřebí dvou nátěrů. Nátěr schne po dobu 2 hodin při teplotě 20 ° C a po dobu 4 hodin se nedoporučuje na plochu vstupovat. Vjezd vozidel na plochu lze po 24 hodinách při teplotě 20 ° C. Tyto časy mohou být prodlouženy nebo zkráceny v závislosti na okolní teplotě. Během vytvrzovacího cyklu se doporučuje chránit plochu před deštěm. Neaplikujte, pokud je teplota země vyšší jak 25 ° C nebo nižší než 12 ° C. Všechno použité nářadí by mělo být po použití vyčištěno přípravkem “Smartseal Čistící ředidlo“.

Na dlažbu, nebo betonový povrch, ošetřený Impregnací Smartseal by neměly být aplikovány rozmrazovací soli. Sůl chemicky snižuje teplotu, při níž voda zamrzá a vede k vniknutí vody do povrchu. Následné zmrazení může vést k tomu, že se ochranný nátěr poškodí expanzí vody, protože zmrzne a mohou se objevit bílé „postříbřené“ oblasti.

*NESMÍ BÝT POUŽÍVÁN NA CIHELNOU DLAŽBU nebo ZDIVO*

Příprava

Nová zámková nebo jiná dlažba by měla být čistá. Ujistěte se, že ve spárách je dostatek dobře zpevněného písku. Starší dlažba by měla být umyta vysokotlakým čističem tak, aby se odstranily veškeré povrchové nečistoty. Pokud je dlažba znečištěna plevelem a mechem, je třeba ji ošetřit pomocí přípravku Xtreme nebo Mech-stop podle typu znečištění. Ošetřená oblast by pak měla být ponechána, aby dobře uschnula a spáry znovu zasypány křemičitým pískem, který je potřeba dobře zhutnit, tak aby byla vyplněna celá hloubka spáry a písek již nepropadával. Vlhkost v dlažbě a písku brání pronikání impregnačního prostředku a vytváří bílé fleky.

Technická a zkušební data

Impregnační nátěr na zámkovou Smartseal byl testován laboratoří TRL (Transport Research Laboratory) a certifikován, že splňuje SRV (Skid Resistance Value) pro všechny kategorie dlažby pro pěší zóny místní správy. Kopie těchto certifikátů jsou k dispozici na vyžádání.

Zdraví a bezpečnost

Hořlavá kapalina. Nekuřte. Udržujte oblast aplikace dobře větranou. Při nanášení používejte respirátor. Uchovávejte na chladném místě. Bod vzplanutí 40 ° C. Podrobnější informace naleznete v Bezpečnostním listu.

 

Návod k použití

Bezpečnostní list

1 recenze Impregnace na zámkovou dlažbu (lesklá)

 1. Martin Plachý

  Vyzkoušel jsem tuto impregnaci na cca 8 let staré dlažbě, která vypadala už dost zašle. Nejprve jsem ji nechal vyčištit přípravkem Xtreme, dosypat do spár křemičitý písek a pak nanést impregnaci Smart Seal. Dlažba bez přehánení vypadá skoro jako nová. Bonus je, že impregnace slepí písek ve spárách a ten se pak nevymývá deštěm, neroste zde mech nebo neprorůstá tráva. Jestli jste někdo griloval a ukápl vám olej na dlažbu, víte, jaké děla odolné skvrny. Po ošetření impregnací toto už nehrozí, vytvoří se nesmáčivý povrch a špína nebo mastnosty se do dlažby nevpijí.
  Skvělý produkt, kdo si chcete ušetřit práci s neustálým čištěním dlažby, doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…