Napište nám

info@smartseal.cz

Zavolejte nám

+420 604 252 920
+420 724 770 832

Čistič obkladů a dlažby, 1l

Čistič obkladů a dlažby, 1l

743  (vč. DPH)

Vysoce účinný čistící prostředek pro vnitřní i venkovní úklidové činnosti. Je vhodný na keramiku, porcelán a mnoho dalších povrchů z přírodního kamenem, včetně mramoru.

Dostupnost: Skladem

Loading...

Čistič obkladů a dlažby Smartseal je účinný čistící prostředek na povrchy z keramiky, porcelánu, břidlice, žuly, mramoru a jiných přírodních kamenů. Můžete ho použít i na odstranění špíny z leštěného mramoru, terakoty a vápencové dlažby.

Pokud si nevíte rady, jak odstranit nečistoty a špínu z obkladů nebo dlaždic použijte Čistič obkladů a dlažby. Tento koncentrovaný výrobek rozloží a odstraní špínu z nejvíce znečištěných oblastí. Po vyčištění použijte Impregnace na kámen – interiér, který poskytne povrchu dlouhotrvající ochranu.

Čistič obkladů a dlažby je účinné čistící rozpouštědlo, které rychle rozloží nečistoty, mastnotu nebo voskové nátěry z dlažby.

Všechny obklady a dlaždice musí být před impregnací dokonale čisté, aby mohl impregnační nátěr proniknout do struktury kamene, a tak zajistit jeho ochranu. Čistič obkladů a dlažeb Smartseal využijete i při úklidu koupelny, kdy přípravek odstraní zbytky mýdla, vodního kamene a jiné nečistoty.

VLASTNSOTI A VÝHODY PRODUKTU

  • Velmi účinný čistič kamene
  • Odstraňuje zažranou špínu a skvrny od tuku
  • Neobsahuje kyseliny
  • Lze použít na keramickou dlažbu a přírodní kámen
  • Do interiéru i exteriéru

Dostupné velikosti

Láhev 1 l s bezpečnostním uzávěrem

Spotřeba

1 litr přípravku vyčistí plochu až 25 m2. Spotřeba se bude lišit v závislosti na ředění produktu. Pokud je plocha hodně znečištěná, přípravek řeďte minimálně, aby byl více koncentrovaný.

Pokyny k použití

  1. Před tím, než produkt použijete, ujistěte se, že na ploše nezůstaly uvolněné nečistoty a dbejte na svou osobní ochranu. Používejte ochranné rukavice, brýle a oděv.
  2. Na začátku doporučujeme otestovat malou plochu, abyste se přesvědčili, že je produkt vhodný pro tento povrch.
  3. Pro velmi znečištěná místa použijte přípravek neředěný. Pokud se snažíte odstranit ochranný vosk z obkladů, použijte ředění 1:10 (1 díl přípravku a 10 dílů vody).
  4. Před nanesením čističe, znečištěnou plochu navlhčete vodou. Čistič nechejte působit přibližně 15-20 minut. Nenechejte jej zaschnout.
  5. Po 15-20 minutách použijte kartáč a čistou vodu. Plochu očistěte a opláchněte vodou. V případě velmi silného znečištění postup opakujte a použijte menší ředění čističe.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Lakované povrchy chraňte při aplikaci ochranou páskou, aby nedošlo k poškození povrchu, protože tento čistič může způsobit poškození citlivých materiálů.

Návod k použití

Návod k použití Čistič obkladů a dlažeb

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Čistič obkladů a dlažby, 1l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…